gounagoun
09 آذر 1401 - 18:32

لیگ برتر فوتسال؛ اولین پیروزی گیتی‌پسند در نیم فصل دوم

دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و صنایع پشتیبان هرمزگان در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با نتیجه ۸ بر ۲ به سود شاگردان کشاورز به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اصفهان،  در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 امروز تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و صنایع پشتیبان هرمزگان در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.

ترکیب تیم گیتی‌پسند در این مسابقه را علی اصغر حسن‌زاده، سپهر محمدی، علیرضا وفایی، فرهاد توکلی، ابوالقاسم عروجی، علی مروتی، فرهاد فخیم، محمدحسین درخشانی، مسعود یوسف، ابوالفضل حسن‌خانی، مهدی کریمی و محمد شجری تشکیل دادند.

این دیدار با توجه به‌ نتایج هفته‌های قبل گیتی‌پسند و اختلاف 6 امتیازی ایجاد شده با مس سونگون صدرنشین، برای بازگشت آنها به کورس قهرمانی از اهمیت زیادی برخوردار بود.

در دقایق ابتدایی مسابقه تیم صنایع‌ پشتیبان با گل به خودی علی‌ اصغر حسن‌زاده پیش افتاد، اما حسن‌زاده خیلی زود اشتباه خود را جبران کرد و توانست گل مساوی را به ثمر برساند. در ادامه علیرضا عسگری و علی مروتی نیز گلزنی کردند تا قرمزپوشان اصفهانی 3 بر 1 از رقیب خود پیشی بگیرند‌.

پس از گل سوم گیتی‌پسند بازی پایاپای پیش  می‌رفت و در یک صحنه جعفر نجفی، بازیکن صنایع پشتیبان با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد و در ادامه هر دو تیم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند که از دست دادند. در لحظات پایانی نیمه اول علیرضا وفایی روی یک ریباند توانست گل بعدی را برای شاگردان محمد کشاورز وارد دروازه صنایع پشتیبان کند و این نیمه با نتیجه 4 بر 1 به سود گیتی‌پسند خاتمه یافت.

نیمه دوم دیدار با فشار صنایع پشتیبان برای جبران نتیجه شروع شد اما با گذشت 5 دقیقه از نیمه دوم، فرهاد فخیم با ضربه‌ای غافلگیرانه از راه دور توپ را از بالای سر دروازه‌بان صنایع پشتیبان وارد دروازه این تیم کرد. در دقیقه 8 نیمه دوم قرمزپوشان اصفهانی از روی یک ضربه کرنر و کار تیمی به گل ششم رسیدند تا سرمربی صنایع هرمزگان مجبور به استفاده از وقت استراحت و پس از آن اجرای بازی 5 نفره شود. شاگردان محمد کشاورز با یک توپ‌ربایی در لحظاتی که صنایع هرمزگان 5 نفره در حال حمله بود به گل هفتم رسیدند.

در دقیقه 17 نیمه دوم امین مراد‌احمدی، از روی یک اوت ارسالی با ضربه سر گل دوم صنایع پشتیبان را وارد دروازه سپهر محمدی کرد. در دقایق پایانی نیمه دوم محمد کشاورز گلر جوان تیم خود ابوالفضل حسن‌خانی را درون دروازه قرار داد تا این دروازه‌بان نیز در شرایط بازی قرار بگیرد. در 30 ثانیه به پایان دیدار، علیرضا وفایی گل هشتم گیتی‌پسند را به ثمررساند و بازی با نتیجه 8 به 2 خاتمه یافت.

گیتی‌پسند در این بازی توسط علی اصغر حسن‌زاده، علیرضا عسگری(2)، علی مروتی، علیرضا وفایی(3)، فرهاد فخیم به گل رسید. این دیدار بدون حضور تماشاگران و در فضایی سرد و بی روح برگزار شد.

انتهای پیام/174

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890555